15. Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy - pl Festiwal Biegowy - en

Lista startowa Bieg 7 Dolin - Górski Koral Maraton



Numer startowy Nazwisko Imię Rocznik Numer do odbioru pakietu
0 SPRAWDZAJĄCY BARTOLINI 1991 0
0 WARCHOŁ PAWEŁ 1985 0
0 PORĘBSKI MICHAŁ 1987 0
0 MACIAK TOMASZ 1988 0
0 HOBIK TOMASZ 1982 0
0 BARAN PAULINA 1990 0
0 FANSLAU KAROL 1994 0
0 FANSLAU MAREK 1964 0
0 DŁUGOSZ BOGDAN 1968 0
0 JEDLEWSKI KRZYSZTOF 1978 0
0 KOPERSKI DOMINIK 1980 0
0 KOPERSKI MACIEJ 1972 0
0 TUDRUJ ANDRZEJ 1968 0
0 BOTOR PAWEŁ 1989 0
0 BOROWIECKI ŁUKASZ 1989 0
0 RAPKIEWICZ ANETA 1976 0
0 RAPKIEWICZ KRZYSZTOF 1974 0
0 RUPIK PIOTR 1972 0
0 PRUSACZYK MICHAŁ 1988 0
0 TROJAN MAREK 1992 0
0 WOŚ KRZYSZTOF 1981 0
0 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR 1967 0
0 BERGAŃSKI MICHAŁ 1985 0
0 BELICA DANIEL 1984 0
0 KOPEĆ ALEKSANDRA 1995 0
0 WIELGOSZ MARIUSZ 1970 0
0 PROKULEWICZ JOANNA 1980 0
0 SYPOSZ-ŁUCZAK BARBARA 1978 0
0 PAWLIK MARTA 1985 0
0 ADAMSKI MARCIN 1975 0
0 FIREK RAFAŁ 1974 0
0 WIATR-KMIECIAK MAŁGORZATA 1971 0
0 SZYMULA MARIUSZ 1978 0
0 SZTYLKO MICHAŁ 1979 0
0 JUSZCZAK ZBIGNIEW 1965 0
0 BARAN ZENON 1960 0
0 URBANIAK SEBASTIAN 1992 0
0 KMIECIAK MAŁGORZATA 2000 0
0 JANCZAK DARIUSZ 1976 0
0 WAJDOWICZ IGNACY 1978 0
0 IMIŃSKI CEZARY 1968 0
0 URODA ROBERT 1980 0
0 HUBNER ILONA 1981 0
0 SIERANT MIROSŁAW 1963 0
0 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ 1972 0
0 PABIAN PAWEŁ 1992 0
0 ODOLCZYK JOANNA 1965 0
0 KWIEK ŁUKASZ 1979 0
0 KUTERA PAWEŁ 1985 0
0 RYBARZ MICHAŁ 1986 0
0 KUTERA BARTŁOMIEJ 1988 0
0 PRUSACZYK ARKADIUSZ 1979 0
0 SZYMULA JANUSZ 1980 0
0 RADZIĘTA ARTUR 1975 0
0 CIUBA PAWEŁ 1987 0
0 ROKOSZEWSKI ANDRZEJ 1989 0
0 DOMOWICZ ANNA 1988 0
0 SŁOMKA ADRIAN 1988 0
0 DYSZER JAROSŁAW 1985 0
0 KOSECKI KRZYSZTOF 1984 0
0 GŁOGOWSKI MARCIN 1974 0
0 NASKRĘT BARTŁOMIEJ 1984 0
0 JEŻ ADAM 1979 0
0 MORGIEL EULALIA 1989 0
0 SIEKLIŃŚKI ŁUKASZ 1986 0
0 ŻUWAŁA BARTŁOMIEJ 1974 0
0 RZĘDZIAN MARCIN 1984 0
0 RZĘDZIAN BEATA 1984 0
0 PYTEL LESZEK 1952 0
0 KULESZA LIDIA 1979 0
0 KULESZA KRZYSZTOF 1977 0
0 BIENIEK PAWEŁ 1985 0
0 SZCZEPANIK GRZEGORZ 1980 0
0 MALEC MAŁGORZATA 1989 0
0 WOJS TOMASZ 1974 0
0 FURGAŁ-ŻUREK JOANNA 1980 0
0 NIEMCZAK KAMIL 1988 0
0 MAKOWCZYŃSKI KRZYSZTOF 1984 0
0 KUNDYS KAROLINA 1983 0
0 BARTKÓW PAWEŁ 1979 0
0 PANASIUK WACŁAW 1975 0
0 GRABOWSKI DAMIAN 1985 0
0 MARKUSZKA SŁAWEK 1972 0
0 MICHNIAK ROBERT 1961 0
0 KLUSEK BERNARD 1981 0
0 FIUT DAWID 1986 0
0 TARRAGO MAXIME 1992 0
0 WANDZILAK MAŁGORZATA 1988 0
0 TWARDOCHLEB AGNIESZKA 1979 0
0 RYBAK REMIGIUSZ 1985 0
0 ZYCH WIOLETA 1973 0
0 SITKO SYLWESTER 1972 0
0 MAJKA DARIUSZ 1972 0
0 WOCH AGNIESZKA 1973 0
0 PAPIERSKI LESZEK 1976 0
0 JAMRÓZ MARIOLA 1969 0
0 POTĘGA JUSTYNA 1982 0
0 TYSIAK PAWEŁ 1974 0
0 RUTKOWSKI TOMASZ 1988 0
0 MALEWICZ PAWEŁ 1969 0
0 GRABOWSKI SŁAWOMIR 1983 0
0 BOHUN DAWID 1978 0
0 PANEK WOJCIECH 1983 0
0 TOMASIAK MAREK 1967 0
0 PRUCNAL PAWEŁ 1977 0
0 GRABSKI KONRAD 1982 0
0 KIDA ANDRZEJ 1979 0
0 KACZMARCZYK MARIUSZ 1968 0
0 SULIGA WIOLETTA 1982 0
0 WIERZBICKI ŁUKASZ 1989 0
0 ZĄBER DAMIAN 1991 0
0 BRANC BOGUSŁAW 1968 0
0 SUPROŃ PIOTR 1984 0
0 WOLF MICHAŁ 1991 0
0 PRZYBOREK PIOTR 1976 0
0 WIJAS MARIUSZ 1973 0
0 CHUDEWNIAK TOMASZ 1990 0
0 CZESZEJKO JONASZ 1988 0

Copyright © 2024 by ISW.
All Rights Reserved.